Nowa gama ciągników Lamborghini na rok 2014

 

Nowe modele to połączenie wysokich osiągów, wygody i stylu. Stanowią kontynuację legendy marki Lamborghini, wciąż żywej, od początku charakteryzującej się rozwojem technologicznym. Zaprezentowano trzy gamy modeli. Lamborghini Mach VRT – nowy model flagowy spod znaku szarżującego byka z silnikami o mocy do 265KM, wyposażony w przekładnię bezstopniową, oferujący nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz najwyższy komfort.

lamborghini mach vrt Nowa gama ciągników Lamborghini na rok 2014

Lamborghini Spark – modele o mocy od 120 do 190KM, napędzane silnikami cztero- lub sześciocylindrowymi, wykorzystujące przekładnie Powershift lub VRT, dostępne w wielu wersjach i modelach, przystosowanych do pracy w każdych warunkach.

lamborghini spark Nowa gama ciągników Lamborghini na rok 2014

Lamborghini Nitro oraz nowy Lamborghini Nitro VRT – modele średniego przedziału mocy: od 90 do 130KM, które charakteryzuje silny i zdecydowany charakter.

lamborghini nitro 1 Nowa gama ciągników Lamborghini na rok 2014

Na miejsce prezentacji nowych modeli Lamborghini Trattori wybrano wyjątkową scenerię posiadłości Fontanafredda. Wybór miejsca nie był przypadkowy, położona w rejonie Serralunga D’Alba (Piemont) winnica Fontanafredda współpracuje z Lamborghini Trattori, dzieląc takie wartości jak włoski styl, dbałość o jakość oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych. Wydarzenie to stało się również okazją do spotkania poświęconego legendzie marki Lamborghini Trattori, w którym wezmą udział Vittorio Carozza, Prezes SAME DEUTZ-FAHR, Tonino Lamborghini, Prezes Gruppo Tonino Lamborghini, Giorgetto Giugiaro, Prezes Zarządu Giugiaro Italdesign oraz Lodovico Bussolati, Dyrektor Zarządzający SAME DEUTZ-FAHR. Nowa, prezentowana dzisiaj gama modeli jest wynikiem inwestycji w badania i rozwój, poczynionych na przestrzeni ostatnich lat. Modele te, wpisujące się w charakter legendarnej marki Lamborghini, wyróżniają się precyzyjną konstrukcją i gwarantują maksymalną wydajności podczas prac.

źródło: Same Deutz-Fahr