Nowa Puma AFS Connect 185-260 marki CASE IH wchodzi do sprzedaży

Marka Case IH wraz z początkiem roku wprowadziła do sprzedaży jeden z najmocniejszych i najnowocześniejszych ciągników serii Puma. Panie i Panowie, przed Państwem nowa Puma AFS Connect 185-260.


Czy nowa Puma to tylko lekko odświeżona wersja poprzednich modeli z tej serii? Producent zapewnia, że nie. Jej wnętrze oraz nowe funkcjonalności to zupełnie nowy poziom rolnictwa. W końcu 260-konna Puma AFS Connect bazuje na wszystkich najlepszych cechach swojej serii, uzupełnionych o najnowocześniejsze technologie oraz najwyższą moc uwydatnioną dzięki większej średnicy opon. Ciężki transport? Nowa Puma właśnie do tego została stworzona.

Case IH Puma AFS 260 kabina Nowa Puma AFS Connect 185 260 marki CASE IH wchodzi do sprzedaży

Nowa kabina Pumy pozwala utrzymać zmęczenie na wodzy, a operatorowi pracować na naprawdę najwyższych obrotach. Łatwiejszy dostęp do drzwi, lepsza widoczność, wydajny system klimatyzacji i system rozrywki dźwiękowej to przedsmak tego, co skrywa wnętrze nowej maszyny. Puma AFS Connect to także nowy, intuicyjny, ergonomiczny i dostosowywany do potrzeb każdego operatora podłokietnik MultiControllerTM, nowe ekrany i więcej miejsca na przechowywanie dzięki większej o 8% kabinie.

Nowa Puma AFS Connect to także najcichsza Puma w historii. Poziom hałasu ajprawdopodobniej nie przekroczy tego, który towarzyszy podczas pracy w biurze. Wszystko to dzięki nowej konstrukcji kabiny oraz nowym elementom układu napędowego mającym na celu znaczącą redukcję decybeli we wnętrzu maszyny. A żeby codzienne obowiązki były jeszcze przyjemniejsze – hydrauliczna amortyzacja kabiny izoluje kierowcę od ruchu ciągnika, a w połączeniu z układem logicznym przedniej osi zapewnia doskonałą jakość jazdy.

Case IH Puma AFS 260 2 Nowa Puma AFS Connect 185 260 marki CASE IH wchodzi do sprzedaży

System telematyczny AFS Connect pozwalający na analizę danych dotyczących gospodarstwa, zarządzanie flotą czy zdalne udostępnianie informacji na 5 lat w standardzie to tylko niewielka część tego, co nowy Case IH ma do zaoferowania. Puma AFS Connect to także 3 lata gwarancji producenta w standardzie, a także dłuższy czas pracy w polu dzięki okresom międzyobsługowym 750 godzin. Zwiększono także możliwość zdalnego serwisowania, a także wprowadzono krótszy czas przeglądów dzięki zmianom w konstrukcji ciągnika.

 

Źródło: CASE IH