Nowości Cynkometu na Agrotech w Kielcach

Nowości firmy Cynkomet na wystawie w Kielcach

Nowości firmy Cynkomet na wystawie w Kielcach

Podczas XXIV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach firma Cynkomet zaprezentuje najnowsze przyczepy i zmodernizowane rozrzutniki.

Wśród tegorocznych wystawców jest Cynkomet, producent innowacyjnych maszyn rolniczych z Czarnej Białostockiej. Wystawa Agrotech w Kielcach to dla nas jedno z dwóch najważniejszych eventów w  krajowym kalendarzu targowym. Zarówno ze względu na ilość zwiedzających, jak i lokalizację, która przyciąga klientów ze wschodniej Polski oraz południowej Europy – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu. Te targi są doskonałym uzupełnieniem dla Agroshow w Bednarach. Tam zazwyczaj spotykamy naszych odbiorców z zachodu Polski oraz Europy Zachodniej. Każda wystawa jest doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania naszych produktów, ale przede wszystkim do spotkań z naszymi klientami.

W tym roku Cynkomet prezentuje w Kielcach swoje nowości, w tym przyczepy – skorupową T-617/4  oraz dwuosiową T-104/7, które w ostatnim czasie doczekały się pewnych zmian konstrukcyjnych zaproponowanych przez klientów spółki. Pokazujemy też rozrzutnik N-221/3-4  ze zmianami, po raz pierwszy zastosowanymi w maszynie dla naszego klienta w Kanadzie, a które dzisiaj stają się już standardem – dodaje Łukasz Chełmiński, dyrektor ds. eksportu maszyn rolniczych Cynkometu. To m.in. nowy typ deflektora rozrzutu, lada do wapna oraz materiałów sypkich czy wspornik przewodów hydraulicznych.

W ofercie firmy jest też rozrzutnik sadowniczy RS-1500 zaprojektowany do nawożenia roślin w sadach oraz hodowlach winorośli czy borówki. Prezentowana jest przystawka do rozrzucania wapna oraz materiałów sypkich.  Można ją zaadaptować nie tylko do obecnych rozrzutników serii N-233 oraz N-235 marki Cynkomet, ale również do starszych maszyn o ładowności 3,5 oraz 4 tony produkowanych w Czarnej Białostockiej.

Zarówno samą imprezę jak i pierwsze efekty spółka ocenia bardzo pozytywnie, głównie ze względu na zainteresowanie wielu klientów – obecnych i potencjalnych. W efekcie końcowym przekłada się to na rosnącą sprzedaż i udoskonalanie naszych produktów i usług, zgodnie z oczekiwaniami naszych odbiorców – dodaje Mariusz Dąbrowski. Ten rok pod względem obrotów zapowiada się na najlepszy w historii, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

źródło: Cynkomet sp. z o.o.