Nowy autoryzowany Dealer Case IH i Steyr

Kierując się filozofią nieustannego, dynamicznego rozwoju i poprawy jakości swoich usług, marka Case IH stawia na ciągłe poszerzanie swojej sieci Dealerskiej. Tym razem w szeregi autoryzowanych Dealerów Case IH wstąpiła firma Agro-Serwis Dariusz Sobol.

CaseIH mapa AGRO SERWIS DS Nowy autoryzowany Dealer Case IH i Steyr

Agro-Serwis, to firma z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znana mieszkańcom województwa podlaskiego. Od roku 2005 siedziba spółki znajduje się w Zambrowie. Otwarcie oddziałów w Przasnyszu oraz Siedlcach stało się już tylko formalnością, której celem, przede wszystkim, był jeszcze lepszy poziom obsługi klientów, a także zwiększenie dostępności serwisu oraz części zamiennych.

Mazowsze zyskuje nowego Dealera marki STEYR

Marka STEYR w ramach rozwoju sieci autoryzowanych Dealerów również podjęła współpracę z firmą Agro-Serwis DS. Nowy Dealer będzie świadczył pełen zakres autoryzowanych usług sprzedażowych nowych produktów, części oraz usług finansowanych. Będzie prowadził także autoryzowany serwis dla ciągników austriackiego producenta, korzystając ze swojego bogatego zaplecza serwisowo – częściowego. W chwili obecnej dystrybucja ciągników marki Steyr będzie prowadzona z filii firmy w Przasnyszu na ulicy Leszno 44.

Marka STEYR stawia na sprawdzonych i doświadczonych partnerów biznesowych, którzy będą potrafili rozwinąć tą markę w rejonie działania i dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z renomowaną firmą AgroSerwis” – podkreśla Sławomir Sikora, STEYR Network Development Manager.

Na rynku maszyn rolniczych działamy od ponad 20 lat. Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie, które chcemy wykorzystać w dalszym rozwoju firmy, dlatego nawiązaliśmy współpracę z marką Steyr. To dla Nas marka premium, która z pewnością pozwoli Nam rozszerzyć grono klientów” – przekonuje Dariusz Sobol, założyciel i właściciel firmy Agro-Serwis DS.

Steyr mapa Agro Serwis Nowy autoryzowany Dealer Case IH i Steyr

Rozwój gamy produktowej, nowoczesnych technologii, a także sieci autoryzowanych Dealerów to jedne z głównych działań strategicznych marki STEYR w ostatnich latach.

 

Źródło: Case IH / Steyr