Skrzynia biegów Powershift z trzema zakresami roboczymi i 9 zmianami w górę i w dół została przystosowana do zastosowań w ciężkich pracach na polach uprawnych. Sekwencyjna zmiana biegów zachodzi poprzez wciśnięcie przycisku, podczas gdy funkcja Automatic Powershift zapewnia w pełni automatyczny dobór najlepszego stopnia wzmocnienia w zależności od obciążenia i prędkości jazdy. Wszystkie 27 prędkości jazdy do przodu i do tyłu jest dostępnych w zakresie biegu terenowego (niskiego biegu), z których 18 może być komfortowo wybranych poprzez proste wciśnięcie przycisku.

Nowe innowacyjne cechy to hydrauliczna funkcja Powershuttle i system Comfortip w standardzie, który pozwala na zachowywanie funkcji i sekwencji kontrolnych powtarzających się procedur pracy. Ponadto nowy Agrotron L jest wyposażony w dedykowaną geometrię DRP zaprojektowaną dla traktorów rolniczych w celu zapewnienia maksymalnej przyczepności w najcięższych warunkach i efektywnej kontroli efektu kołysania traktora.

Nowy model Agrotron L 720 firmy DEUTZ-FAHR oferuje bezpieczeństwo i komfort, dzięki zastosowaniu hamulców podobnych do samochodowych, włącznie z hydraulicznymi siłownikami wspomagającymi dla optymalnej pracy hamulców przy bardzo lekkim nacisku na pedał i z elektronicznymi hamulcami postojowymi dla silnego hamowania na zboczach. Nowy model odznacza się perfekcyjnie zaprojektowaną kabiną o maksymalnym komforcie pod wszystkimi względami: pneumatycznym zawieszeniem kabiny, optymizowanym wyciszeniem dla obniżenia poziomu hałasu oraz jednoczęściową maską.

Fotogaleria maszyn rolniczych firmy DEUTZ-FAHR

 

{gallery}deutz-fahr001{/gallery}

 

Więcej o nowych produktach firmy DEUTZ-FAHR – kliknij tu…

 

Źródło: /www.deutz-fahr.com