Nowy wóz czyszczący MODULO 2 HYDRO-VACUU firmy Joskin

Nowy wóz czyszczący MODULO 2 HYDRO-VACUU firmy Joskin

Nowy wóz czyszczący MODULO 2 HYDRO-VACUU firmy Joskin

JOSKIN włączył do swojej gamy wozów czyszczących 4 nowe modele przeznaczone do konwencjonalnej eksploatacji. Przede wszystkim umożliwiają one wydajne opróżnianie szamb, nawet trudno dostępnych, za pomocą przemysłowej pompy próżniowej.

Pompa wysokociśnieniowa zapewnia udrożnianie i czyszczenie drenażu i kanalizacji.

Ocynkowany zbiornik jest podzielony na dwie części (woda / nieczystości). Każdy model zawiera komorę na wodę czystą (poj. 1500 lub 2000 l) i komorę na nieczystości o pojemności 6900, 8500 lub 12 000 l.

Części składowe wozu czyszczącego Joskin MODULO 2 HYDRO-VACUU:

Pompa próżniowa

Wydajność zasysania jest wysoka, dzięki trzyłopatkowej pompie powietrza DL 150 (15.000 l/min) napędzanej wałkiem odbioru mocy, która może pracować przez dłuższy czas w trybie ciągłym.

Pompa wysokociśnieniowa

Pompa krzywkowa o wydajności 70 l/min przy 120 barach (90 l/min przy 120 barach w opcji) napędzana hydraulicznie z ciągnika. Zapewnia ona przepływ konieczny do wtryskiwania wody.

Pełne wyposażenie, w skład którego wchodzi:

  • 4 x 3 m węża Ø 100 mm ze złączem szybkim
  • lanca czyszcząca z wężem 10 m
  • zwijarka ręczna (hydrauliczna w opcji) z 50 m węża 1/2″ zakończonego sondą
  • właz Ø 850 mm.

Dostępnych jest wiele opcji, takich jak oś nadążna lub skrętna wymuszająca, hamulce pneumatyczne, dźwiękowy sygnał poziomu wody w zbiorniku ciśnieniowym, schowek w formie skrzyni.

W nowym wozie Joskin zbiornik z przegrodą, oddzielającą czystą wodę od osadów spoczywa na przyspawanej (wzdłużnie i poprzecznie) kołysce, na której koncentrują się naprężenia trakcyjne. Resorowany poprzecznie dyszel zwiększa komfort jazdy. Modele 10000MEB i 14000MEB są wyposażone w wózek jezdny Joskin Roll-Over z resorami parabolicznymi (1.350 mm), idealny do dłuższych przejazdów. Dla klientów poszukujących sprzętu do intensywnego użytkowania firma Joskin ma ofertę przechylanych wozów czyszczących, wyposażonych w jeszcze wydajniejszą pompę wysokociśnieniową.

 

Źródło: Joskin