Magna AG23

Opona Magna AG23 dla pojazdów rolniczych

Opona Magna AG23 dla pojazdów rolniczych

Magna Tyres Group wprowadziła do oferty nową oponę flotacyjną Magna 24R20.5 AG23 przeznaczoną do pojazdów i przyczep rolniczych.

Ta opona nie tylko jest wyjątkowa ze względu na wysoką wydajność i dbałość z jaką została wyprodukowana, ale także ze względu na pochodzenie produkcyjne. Cały proces zaprojektowania i produkcyjny Magna AG23 odbył się w Holandii, co czyni oponę wyjątkową w swoim rodzaju.

Opona została zaprojektowana specjalnie dla ciężarówek i przyczep rolniczych ze specjalnym wzorem bieżnika zoptymalizowanym do celów rolniczych i transportowych. Bez względu na to, w jakiej aplikacji będzie funkcjonować zagwarantuje długą żywotność.

Maksymalna nośność Magna AG23

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości mieszanki gumowej opony mają wyjątkowo dużą żywotność w porównaniu z innymi oponami. Ta wszechstronna opona rolnicza będzie dostępna w popularnym rozmiarze 24R20.5 i dysponuje maksymalnym obciążeniem wynoszącym 7.100 kg przy 80 km/h.

Zwiększona wydajność

Najnowocześniejsza radialna konstrukcja Magna AG23 zapewnia lepszą wydajność, gwarantuje niski opór toczenia i większy komfort operatora. Przy głębokości bieżnika wynoszącej 17 mm opona radzi sobie wyjątkowo dobrze w trudnych warunkach przemysłowych.

źródło:Magna Tyres Group