opony flotacyjne Magna

Opony Magna AG24 dla pojazdów i przyczep rolniczych

Opony Magna AG24 dla pojazdów i przyczep rolniczych

Magna Tyres Group wprowadza do oferty nową oponę flotacyjną Magna 24R20.5 AG24 przeznaczoną do pojazdów i przyczep rolniczych.

Magna opracowała ten bardzo popularny rozmiar opony w oparciu o dobrze znany i dystrybuowany wcześniej produkt OBO Transport HD. Osiągnięcie niższego kosztu na godzinę pracy i maksymalnej niezawodności było punktem wyjścia dla ekspertów Magna do opracowania wysublimowanego wzoru bieżnika i doboru najlepszej mieszanki bieżnika.

Długie, solidne i wysokie na 24 mm bloki w środkowej części bieżnika w połączeniu z wysokiej jakości mieszanką gumową, zapewniają najwyższa odporność na zużycie. Poprzecznie ustawione i zaokrąglone klocki na barku opony optymalizują samooczyszczanie i poprawiają trakcję w trudnych warunkach. Konstrukcja radialna zapewnia optymalną nośność, niski opór toczenia i komfort operatora.

Najniższy koszt każdej godziny pracy

Najniższy koszt przypadający na godzinę pracy opony AG24 został osiągnięty dzięki wytrzymałej osnowie radialnej. Ta mocna i niezawodna opona może przewozić 7500 kg przy prędkości 65 km / h, a ryzyko przestojów jest niewielkie. Karkas nadaje się również nawet do dwukrotnego bieżnikowania Magna gwarantuje odkupienie twojego karkasu z zużytej opony po pierwszym udanym zużyciu opon.

Innowacyjny wzór bieżnika

Innowacyjna konstrukcja profilu to zrównoważona kompozycja najlepszych osiągów w terenie i na polu. Poprzeczne, nachylone i rozszerzające się klocki zapewniają doskonałe samooczyszczanie, a zatem znacznie lepszą trakcję niż konwencjonalne rozwiązania.

Zredukowany opór toczenia

Wytrzymałe, wydłużone bloki w środku bieżnika sprawiają, że AG24 ma minimalny opór toczenia. Jest to korzystne nie tylko dla niskiego zużycia paliwa, ale również zapewnia minimalne zużycie bieżnika.

Zwiększona głębokość bieżnika

Tym, co również przyczynia się do długiej żywotności jest profil o wysokości 24 mm – najwyższy dostępny na rynku – oraz najwyższej jakości mieszanka gumowa, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić długi okres użytkowania.

źródło: Magna Tyres Group