Opryskiwacze Caffini w ofercie firmy Agrihandler

Firma Agrihandler wprowadziła do swojej szerokiej oferty maszynowej kolejną światową markę Caffini – opryskiwacze do ochrony roślin. Caffini produkuje opryskiwacze sadownicze, polowe zawieszane i zaczepiane oraz samojezdne.

Produkty Caffini to:

Opryskiwacze sadownicze

Największą grupą opryskiwacz z oferty maszyn Caffini są opryskiwacze sadownicze. Asortyment opryskiwaczy obejmuje maszyny: zawieszane, przyczepiane, wielorzędowe, pneumatyczne, z elektrostatyką i odzyskiwaniem cieczy. Każdy opryskiwacz sadowniczy jest wyposażony w szeroki wybór opcji, dzięki czemu maszyna może spełnić wymagania wszystkich operatorów w sektorze.

Opryskiwacze polowe – zawieszane

Opryskiwacze zawieszane Caffini należą do szerokiej gamy profesjonalnych opryskiwaczy, zaprojektowanych w celu przeprowadzenia prostego i szybkiego zabiegu na każdej uprawie, czy to na polu, czy w szklarni. Każda pojemność opryskiwacza może być wyposażona w system rękawów powietrznych Air Wings , który zmniejsza znoszenie nawet o 75% w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem. Wszystkie opryskiwacze zawieszane mogą być sterowane za pośrednictwem technologii ISOBUS.  

Opryskiwacze polowe – przyczepiane

Solidne i łatwe w obsłudze opryskiwacze zaczepiane Caffini stanowią optymalne rozwiązanie, zapewniające prawidłowe rozprowadzenie środka ochrony roślin na uprawach. W gamie opryskiwaczy przyczepianych oferujemy maszyny o pojemności od 2200l do 5500l i belkami polowymi od 12 do 36 metrów. Maszyny mają możliwość doposażenia w szereg opcji dodatkowych w tym technologię ISOBUS.

Opryskiwacze samojezdne

Szeroka gama opryskiwaczy samojezdnych Caffini obejmuje idealne rozwiązania do zabiegów fitosanitarnych zarówno w przypadku upraw wysokich, takich jak rzepak, kukurydza, słonecznik jak i upraw warzyw. Opryskiwacze samojezdne Caffini wyposażone są w zbiorniki o pojemności do 5000 litrów oraz belki o maksymalnej długości 36 metrów. Każdą maszynę samojezdną można dostosować w opcję technologii ISOBUS i AUTOPILOT aby ułatwić wszystkim rolnikom, łatwe i wydajne prowadzenie maszyny.

 

Szczegółowych informacji udzielają specjaliści firmy Agrihandler …

 

Źródło: Agrihandler