Ładowarka teleskopowa P600

Firma Pichon od prawie 10 lat jest uznanym producentem ładowarek przegubowych, podczas tegorocznej wystawy SIMA 2013 zaprezentuje swój nowy model P600 z wysięgnikiem teleskopowym, o silniku 60 KM, w planach jest wprowadzenie do oferty również modelu o mocy 85KM. Solidna konstrukcja tego modelu jest wzorowana na konstrukcji z poprzednich modeli, dzięki której PICHON zbudował swoją reputację w dziedzinie urządzeń dźwigowych. W obydwu tych modelach zastosowano silnik Caterpillar spełniający norme spalin Tier 4, która będzie obowiązywała od 2014 roku dla silników w tym przedziale. Ładowarka może być wyposażona w ramę ochronną lub dla większego komfortu w pełną kabinę.

pichon 2 Pichon prezentuje nowości na tegorocznych targach SIMA 2013

Większa gama ocynkowanych rozrzutników PICHON

Zaprezentowana pierwszy na SIMA 2011, gama rozrzutników PICHON zwiększyła się wraz z nadejściem modeli Muck Master M8 i M10. Obecnie rozrzutnik Muck Master jest dostępny w 10 różnych modelach o pojemności od 8 do 24m3. PICHON oferuje również szeroki wachlarz opcji i dodatkowych akcesoriów aby sprostać wszystkim problemom związanym z roztrząsaniem stałych nawozów (kosz do roztrząsania, system równomiernego dawkowania i system ważenia).

Wozy asenizacyjne PICHON – po automatyzacji, geolokalizacja nawożenia

pichon 1 Pichon prezentuje nowości na tegorocznych targach SIMA 2013

Podczas jesiennych targów, PICHON zaprezentował swoje rozwiązanie automatyzacji prowadzenia wozów asenizacyjnych. SIMA 2013 będzie natomiast okazją do zaprezentowania swojego nowego urządzenia DPA ( równomierne dawkowanie ) z geolokalizacją. Po wyborze swojego urządzenia i jego mocy, operator może wyświetlić na ekranie wyniki aplikacji i jej historię. Zasięg nawożenia powinien zostać wcześniej ustawiony dzięki importacji pliku lub poprzez określenie obwodu działki przed ich identyfikacją. Pod koniec nawożenia wykonana praca zostanie potwierdzona zapisem zarejestrowanym na kluczu USB, dotyczącym geolokalizacji działki wraz z danymi o średniej mocy rozlewu, czasu rozlewu, powierzchni rozlewu i ilości. Wartość gnojowicy zarówno jak i praca administracyjna zostaną maksymalnie zoptymalizowane.

Źródło: Pichon