Polityka prywatności

Drogi użytkowniku portalu techniki rolniczej maszynydlafarmera.pl

 

W ramach realizacji założeń Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, uprzejmie informujemy:

Administratorem danych osobowych jest MEDIAGRO z siedzibą w Bydgoszczy (kod pocztowy 85-667), ul. Jana Karola Chodkiewicza 71/13.


Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Osoba której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, wynika z przepisów, ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości realizowania usługi. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania po stronie Administratora danych osobowych.

Portal używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych (Program partnerski Google AdSense) i statystycznych (Google Analytics). Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy. Współpracujemy również z mediami społecznościowymi: Facebook, YouTube, Google+, Twitter, Instagram.

Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.