Premium Trade otwiera oddział w Kielcach

Odwiedzający mogli zapoznać się przekrojowo z całą ofertą John Deere począwszy od maszyn komunalnych: kosiarek pchanych i samojezdnych skończywszy na ciągnikach kompaktowych. Dodatkowo zostały zaprezentowane wybrane maszyny innych producentów maszyn towarzyszących. Wszystkim uczestnikom Dnia Otwartego przedstawione zostały atrakcyjne promocje cenowe i warunki finansowania. Tradycyjnie już nikt z odwiedzających Premium Trade nie wyszedł z pustymi rękami, imprezie towarzyszyły liczne konkursy, podczas których uczestniczy mogli wygrać atrakcyjne nagrody.Wśród wielu przygotowanych atrakcji dla gości spotkania, na szczególną uwagę zasługiwały:

  • premiera ciągnika serii 5E z fabryczną kabiną John Deere, który na prezentację został ściągnięty specjalnie z Niemiec;

  • Akademia pras zwijających John Deere – podczas której można było zapoznać się zasadą działania, konserwacją oraz zaletami poszczególnych rozwiązań zastosowanych w tego typu maszynach:

  • wyścig z czasem na 1/4 mili ciągnikiem John Deere 6170R z przekładnią Direct Drive, dla lubiących sportowe wyzwania.

premium trade 1 Premium Trade otwiera oddział w Kielcach

 

Premium Trade to z jeden z największych salonów nowych maszyn rolniczych w Polsce. W swojej ofercie firma ma ponad kilkaset pozycji produktowych, reprezentowanych przez 64 marki. Sprzęt rolniczy można zamawiać osobiście, telefonicznie lub przez internet. Adres internetowy firmy www.rolnicze-maszyny.pl jest znany wielu rolnikom w Polsce.

źródło: Premium Trade