Przegubowa ładowarka teleskopowa Manitou MLA – może więcej

Przegubowa ładowarka teleskopowa Manitou MLA – może więcej

Po wprowadzeniu ładowarek NewAg Manitou Group uzupełni ofertę rolniczą nowym modelem MLA. Ta przegubowa ładowarka teleskopowa odpowiada na różne potrzeby i zastosowania klientów, takie jak karmienie zwierząt, sprzątanie stajni lub obornika, przenoszenie kiszonki, przenoszenie i transport bel.

Centralne ustawienie i szerokość kabiny kierowcy jest inna niż w tradycyjnych ładowarkach teleskopowych. W rzeczywistości dzięki tej konfiguracji widoczność i komfort zostały znacznie poprawione, szczególnie w operacjach manipulacyjnych wymagających dobrej widoczności wokół maszyny. Położenie kratki nadaje nowej ładowarce MLA naprawdę dobrą widoczność na maksymalnej wysokości.

Seria MLA oferuje dobry dostęp do kabiny, z możliwością wejścia z lewej lub prawej strony dzięki dwóm drzwiom. Słynny joystick JSM® na pływającym podłokietniku oraz graniczenie hałasu do minimum jest częścią dobrego samopoczucia wewnątrz kabiny.

Drugą kluczową zaletą tej przegubowej koncepcji jest zwrotność, z ostrym promieniem skrętu: MLA jest nawet w stanie wykonać zawracanie w ciasnych przestrzeniach. Z pakietem „Inteligentna hydraulika” i wysięgnik „Active CRC” ten model pozwala użytkownikowi zautomatyzować wiele ruchów i uzyskać większą wydajność. Ze względu na jakość wyposażenia nowy MLA ma zoptymalizowane zużycie paliwa, a okresy wymiany są dłuższe niż wcześniej. Dzięki lepszej konserwacji całkowity koszt posiadania tej maszyny jest również zmniejszony.

Wydajność została zaprojektowana w celu zaspokojenia potrzeb zróżnicowanych gospodarstw rolnych i hodowlanych. „Wraz z nowym Manitou MLA wróciliśmy na rynek przegubowych ładowarek teleskopowych, koncepcji ładowarki teleskopowej, która zapewnia naszym klientom maksimum komfortu, widoczności i zwrotności”, komentuje Wojciech Mańkiewicz, kierownik rynku rolnego i rozwoju produktu rolniczego w Polsce.

Źródło: PIGMiUR