Red Friday Week – czwarta edycja corocznej akcji marki Case IH

Chociaż marka Case IH od lat pozycjonowana jest przez pryzmat proponowanych rozwiązań z zakresu nowoczesnego rolnictwa, jej działalność znacząco wybiega poza ramy standardowych aktywności w branży. To, co wyróżnia producenta na tle konkurencji, to przede wszystkim innowacyjne podejście do kontaktu z Klientem, jak i zaspakajania komunikowanych przez niego potrzeb.

Kierując się dużym zainteresowaniem podczas zeszłorocznych edycji, Case IH po raz czwarty ogłasza akcję specjalną związaną z tradycyjnym już świętem zakupów – Red Friday Week. Wydarzenie obejmuje siedem dni pełnych okazji przygotowanych przez autoryzowanych dealerów marki – wśród nich oferty ciągników, ładowarek teleskopowych, kombajnów i pras dostępnych od ręki. Wydarzenie rozpoczyna się w czwartek 24.11.2022 i potrwa aż do środy 30.11.2022 włącznie. Co ważne, akcja jest limitowana, a liczba dostępnych ofert ograniczona.

Podczas tegorocznego Red Friday Week Klienci marki mogą liczyć nie tylko na profesjonalne doradztwo ekspertów, ale także na szereg innych udogodnień związanych m.in. z gwarancją producenta. W tym roku Case IH wspiera także wybory polskich rolników w walce z inflacją, oferując atrakcyjne formy finansowania Case IH & CNH Industrial Capital 0%. Wszystkich zainteresowanych akcją zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z autoryzowanymi dealerami marki, których pełną listę wraz z niezbędnymi danymi, znaleźć można tutaj...

Przykłady poprzednich edycji wydarzenia jednoznacznie udowodniły, że naprawdę warto wziąć w nim udział. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia komunikatów na oficjalnym fanpage’u Case IH .

 

Źródło: CASE IH