Rusza II edycja Demo Tour firmy Agrihandler

Firma Agrihandler, przedstawiciel marek Schuitemaker, Veenhuis, Evers Agro, JCB, Amazone, Steyr i innych rozpoczyna Demo Tour 2021. W tym roku zademonstruje maszyny zielonkowe i uprawowe wraz z ciągnikami Steyr i JCB Fastrac. Pokazy zaplanowano na czerwiec i lipiec – pierwszy pokaz odbędzie się w Polanowicach już 22 czerwca.

Agrihandler po raz drugi organizuje cykl pokazów Demo Tour. W tegorocznej edycji pokazów będzie można zobaczyć w pracy nowości producentów, których firma w ostatnich miesiącach stała się dystrybutorem. Nie zabraknie pokazów ładowarek JCB, w progamie zaplanowano także zaprezentowanie technologii zbioru traw z zestawem kosiarek i owijarką firmy Elho oraz przyczepą samozbierającą Schiutemaker Rapide 5800W.

Wśród maszyn do uprawy i siewu zaprezentowane zostaną siewniki firmy Horizon – siewnik punktowy PPX i przeznaczony do siewu bezpośredniego DSX oraz maszyny uprawowe firmy Evers Agro. W pokazie weźmie udział także wóz asenizacyjny Veenhius Profiline wraz z aplikatorem Ecoject.

Pierwsza tura pokazów to 4 lokalizacje w województwach kujawsko – pomorskim, wielkopolskim, opolskim i śląskim:

– 22.06 – Hodowla Zwierząt Polanowice, 88-150 Polanowice

– 24.06 – Gospodarstwo Rolno Hodowlane Rajmund Gąsiorek, 62-300 Radomice 166

– 29.06 – Gospodarstwo Rolne Koj Arnold, 100 Grodzisko, Główna 34

– 01.07 – Bydło Mięsne Klimza, 42-772 Łagiewniki Wielkie, Topolowa 4

Już dziś zarejestruj się na wybrany pokaz – kliknij tu…

 

Zapraszamy!

 

maszynydlafarmera.pl