Skuteczny sposob na mokre żniwa – 3x New Holland: CR 9.90, CR 9080, CX 820 (VIDEO)

W ramach realizacji cyklu filmowego “Prosto z pola – żniwa 2020” mieliśmy ogromną przyjemność gościć w jednym z gospodarstw na Kujawach gdzie pracowały trzy kombajny marki New Holland modele CR 9.90 Revelation, CR 9080 oraz CX 820, które dzięki ponadprzeciętnej wydajności, pozwalają z optymizmem patrzeć na żniwa, nawet w niesprzyjających warunkach, które stają się coraz bardziej prawdopodobne. Podziękowania i pozdrowienia dla właścicieli,oraz wszystkich pracowników widocznego gospodarstwa.

Widoczny New Holland 9.90 Revelation to nowy nabytek w odwiedzanym gospodarstwie. Kombajn napedza silnik o mocy znamionowej 544 KM i mocy maksymalnej 600 KM, a zbiornik ziarnia mieści 14.500 litrów. Gama kombajnów CR Revelation jest teraz dostępna ze zwiększoną mocą oraz licznymi udoskonaleniami, które dodatkowo podnoszą wydajność pracy i jakość ziarna. Marka wprowadziła również technologię ECOBlue™ HI-eSCR 2, zapewniającą zgodność z wymogami normy emisji spalin Stage V. Warto dodać, że prezentowany model 9.90 to tgz. „full opcja” czyli CR-ka z wszystkimi dostępnymi dodatkami dostępnymi dla tej serii.

Podsumowując, jedynym sposobem na trudne żniwa, to dobrze przygotowany sprzęt i zapas mocy przerobowej, który można wykorzystać w ekstremalnych warunkach. W prezentowanym gospodarstwie postawiono na trzy wydajne kombajny marki New Holland, łącznie z nowym CR 9.90 aby dodatkowo móc korzystać z najnowszych systemów telematycznych wspomagających rolnictwo precyzyjne. Kombajny uchwyciliśmy naszymi kamerami podczas zbioru jęczmienia ozimego gdzie panowały jeszcze przyzwoite warunki lecz z każdym dniem ulewne deszcze w wielu rejonach polski pogarszają warunki polowe.

 

 

Więcej o najnowszej serii kombajnów New Holland CR Revelation przeczytasz tutaj…

TU KUPISZ MASZYNY NEW HOLLAND…

Produkcja: Szymon Śpiewak MDF ; Opracowanie: M.K. / MDF