Siedzibą SKY Agriculture jest duże gospodarstwo rolne w Conillais we Francji (Departament Loire-Atlantique), które specjalizuje się w siewie bezorkowym. W ofercie SKY Agriculture znajdują się modele siewników wcześniej znanych ze Sulky, są to EASYDRILL oraz MAXIDRILL. Planowane są również kolejne modele. 4 nowe siewniki zostaną zaprezentowane na targach SIMA w Paryżu (24-28.02.2013, Hala 5A, stoisko H121). Wszystkie maszyny mogą być wyposażone w opcję podsiewania nawozem granulowanym FERTISEM, umożliwiającą wysiew 2 dawek na 2 głębokości wysiewu jednocześnie.

sky siewnik easydrill Sky Agriculture – nowa marka siewników

Maszyny SKY Agriculture będą można rozpoznać po charakterystycznej kolorystyce: żółty z domieszką zielonego i szary. Szary kolor symbolizuje technikę i techniczne ekspertyzy, natomiast żółty kolor symbolizuje innowację i awangardę.

sky siewnik maxidrill Sky Agriculture – nowa marka siewników

Marka SKY Agriculture jest kierowana przez Davida Guy, który jest rolnikiem oraz inżynierem agronomii. Kieruje on wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem, aby zapewnić najlepszą jakość obsługi podczas sprzedaży maszyn we Francji jak i w Europie. W Polsce maszyny będą do nabycia za pośrednictwem firmy Korbanek sp. z o.o. z Tarnowa Podgórnego.

MG / Sky Agriculture / SULKY