Geringhoff

TECH-KOM dystrybutorem maszyn Geringhoff

TECH-KOM dystrybutorem maszyn Geringhoff

TECH-KOM rozpoczął w Polsce dystrybucję pełnej gamy urządzeń firmy GERINGHOFF

Z dniem 1 grudnia 2017 roku, firma TECH-KOM z Żabikowa, została oficjalnie nowym dystrybutorem pełnej gamy urządzeń firmy Geringhoff na terenie Polski. Rynek polski jest szczególnie ważny dla firmy Geringhoff, a pierwsza przystawka została wysłana do Polski w 1997 roku.

Jesteśmy dumni mając TECH-KOM u swego boku, jako kompetentnego partnera w dystrybucji – razem będziemy starali się sprostać czekającym na nas nowym wyzwaniom – podkreśla dr. Sven Dutzi, szef działu Strategii Sprzedaży w Geringhoff.

Firma Geringhoff specjalizuje się w produkcji przystawek do zbioru kukurydzy na ziarno oraz hederów zbożowych. Żaden inny producent nie proponuje swoim klientom tak szerokiej gamy systemów koszących i wariantów.  Jest to wynikiem wieloletniej współpracy z gospodarstwami rolnymi jak i indywidualnego podejścia do klientów.

TECH-KOM będzie prowadził sprzedaż urządzeń Geringhoff we wszystkich punktach sprzedaży, a także świadczył serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doświadczenie TECH-KOM zapewnia dobrą dostępność swoich usług na terenie całego kraju i buduje dobre stosunki zarówno z dilerami jak i klientami.

źródło: Tech-Kom