tomasz_dembinski

Tomasz Dembiński – marketing managerem w Case IH

Tomasz Dembiński – marketing managerem w Case IH

Z dniem 1 lutego 2019 r. do zespołu Case IH i Steyr dołączył Tomasz Dembiński. Powołany został do objęcia stanowiska Case IH & STEYR Marketing Managera.

Z Grupą CNH Industrial Tomasz Dembiński związany jest od 2013 roku. Od tego czasu z sukcesami prowadził projekty marketingowe oraz wdrożeniowe z zakresu CRM dla branży maszyn rolniczych. W nowej roli będzie odpowiedzialny za realizację strategii marketingowej dla marek Case IH & Steyr na polskim rynku.

Możliwość pracy dla marek Case IH & Steyr, które od wielu dekad są na całym świecie synonimem profesjonalnego sprzętu rolniczego dla wymagających operatorów, jest dla mnie wyróżnieniem i szansą realnego wpływu na politykę marketingową. Doświadczenie w branży maszyn rolniczych pozwoliło mi przyjąć precyzyjną wizję rozwoju, zorientowaną na stałym badaniu, analizowaniu i zaspokajaniu potrzeb Klientów wymagających i bardzo świadomych, którzy oczekują nie tylko dostawcy, ale przede wszystkim partnera w biznesie. Krajowy rynek ciągników rolniczych oraz maszyn żniwnych w ostatnich latach wymaga od producentów coraz więcej, dlatego upatruję w nim szans na dalszy rozwój naszych marek – gotowych dostarczać najlepszy produkt, z najlepszą ofertą finansowania, najbardziej wymagającym Klientom.  Jestem przekonany jakość naszych maszyn i profesjonalizm Autoryzowanej Sieci Dilerów Case IH oraz Steyr będą coraz częściej rozstrzygały wybory Rolników – podsumowuje Tomasz Dembiński.

 źródło: Case IH