YourTire

Trelleborg „YourTire” – usługa personalizacji opon do ciągników

Trelleborg „YourTire” – usługa personalizacji opon do ciągników

Po tegorocznej wystawie EIMA 2018 Trelleborg wprowadził na rynek innowacyjną usługę personalizacji opon do ciągników „YourTire” na kilku kluczowych rynkach. Usługa online pozwala klientom wybrać nowe, radialne opony Trelleborg do ciągnika i umieścić na nich własną nazwę.

Maurizio Buonopane, Business Development Manager w Trelleborg Wheel Systems, stwierdził, że istnieje również poważny powód takiego działania. „Trelleborg jest marką wybieraną przez wielu profesjonalistów branży rolnej, doceniających konstrukcję najwyższej jakości, niezawodność i wydajność, które oferujemy. Okazja, by powiązać ich nazwę z naszą, jest znakomitą oznaką partnerskiego podejścia do biznesu.

Wielu Klientów z dumą powiąże nazwę swojej firmy z nazwą Trelleborg, ponieważ podzielają nasze wartości jakimi są: innowacyjność, dążenie do zrównoważonego rozwoju oraz troski o naszych Klientów. YourTire to idealny sposób, aby to pokazać, a także wesprzeć budowę marki własnej firmy – dodał.

Zamówienia można dokonać na dedykowanej stronie internetowej www.trelleborg-yourtire.com za pomocą łatwego w użyciu systemu „4 click”. Wybierając specyfikację opon, których potrzebujesz, wpisujesz nazwę, jaką chcesz umieścić na oponie i zapisujesz konfigurację. Po wykonaniu tych kroków otrzymasz kod, który możesz przekazać swojemu dealerowi Trelleborg. „Udany pilotażu spowodował by klienci we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Irlandii również mogli korzystać z usługi. W ciągu  kilku kolejnych miesięcy dostępność usługi będzie stopniowo rozszerzana na kolejne kraje – powiedział Maurizio Buonopane.

źródło: Trelleborg