Väderstad wprowadza nową nakładkę Marathon Edge

Firma Väderstad, jeden ze światowych liderów w dziedzinie uprawy i siewu, przedstawia nową nakładkę uprawową Marathon Edge 80 mm. Dzięki swojemu kształtowi, Marathon Edge doskonale zagłębia się w glebę, jednocześnie zwiększając żywotność w porównaniu do standardowej nakładki.

Linia nakładek Marathon firmy Väderstad jest wzmocniona jednym z najtwardszych metali na świecie – węglikiem wolframu. Twardość nakładek Marathon zwiększa ich żywotność w porównaniu ze standardowymi, co oznacza znacznie dłuższe okresy między wymianami.

– Nowa nakładka Marathon Edge ma unikalny kształt, który zachowuje zdolność penetracji gleby jak w przypadku standardowej końcówki, jednocześnie zwiększając jej żywotność. To sprawia, że jest to najchętniej wybierana opcja o długiej żywotności dla kultywatora Väderstad Swift – mówi Wolfram Hastolz, dyrektor ds. zarządzania produktem w firmie Väderstad.

Vaderstad Marathon Edge 1 Väderstad wprowadza nową nakładkę Marathon Edge

Marathon Edge ma nawet 3-4 razy dłuższą żywotność w stosunku do standardowej nakładki. Marathon Edge jest zalecany do Swift 400-870, ale możliwy jest również montaż w TopDown, Opus i Cultus, ale do tych maszyn zalecamy standardowe nakładki Marathon.

Marathon Edge 80 mm jest dostępny do zamówienia od października 2022, a pierwsze dostawy dotrą na wiosnę 2023 r.

Więcej o maszynach uprawowych VADERSTAD – kliknij tu…

 

źródło: Väderstad