Väderstad wprowadza technologię AR (Augmented Reality)

Väderstad wprowadza technologię AR (Augmented Reality)

Väderstad wprowadza rzeczywistość rozszerzoną (Augmented Reality) do rolnictwa. Korzystając ze smartfonu lub tabletu, rolnicy mogą w zupełnie nowy sposób poznawać maszyny rolnicze.

Dzięki technologii Väderstad AR rolnicy mogą przekonać się, w jaki sposób układ dozujący nasiona w siewniku Väderstad Tempo jest w stanie zapewnić wysoką precyzję siewu przy bardzo dużej prędkości lub jak szybko i łatwo zmienia się rotor w układzie dozującym Fenix ​​III, mówi Mattias Hovnert, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Väderstad. Technologia AR to dobry sposób na podkreślenie korzyści agronomicznych dla gospodarstwa. Dzięki technologii Väderstad AR treść nowych broszur Väderstad została – kontynuuje.

– Aplikacja AR Väderstad jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy otworzyć aplikację i skierować kamerę w stronę jednej z grafik AR w broszurach Väderstad. Tzw. wyzwalacze AR są oznaczone małymi ikonami plusa, mówi Mattias Hovnert.

Technologia Väderstad AR wykorzystuje aplikację na smartfonie lub tablecie. Aplikacja „Väderstad AR” jest dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepie Apple App Store lub Google Play Store.

źródło: Väderstad