Testy przemysłowe

Wiele lat doświadczenia i badań konstruktorów z Väderstad zaowocowało powstaniem przemysłowego systemu testowania produkowanego sprzętu. Na ten system składają się różnorodne urządzenia oraz wiedza, co wyniki dokonywanych pomiarów mówią o faktycznym zużyciu badanych maszyn i podzespołów. Stosowane urządzenia pozwalają szybko przetestować różnorodne rozwiązania technologiczne.

Ekstremalne testy w kamieniołomie

vaderstad 1 Väderstad    dwa lata gwarancji

Pierwsze z testów nowo opracowanych maszyn odbywają się w pobliskim kamieniołomie. Podczas tego ekstremalnego testu maszyny są poddawane próbom w najtrudniejszych możliwych warunkach.

Dwa lata gwarancji

vaderstad 2 Väderstad    dwa lata gwarancji

We wszystkim co robimy pod uwagę bierzemy długoterminowe perspektywy. Pracowaliśmy długo i ciężko, aby móc zaoferować bezpieczeństwo naszym klientom na lata. Gwarancja obejmuje wszystkie nowe maszyny sprzedane od 2013 roku. Należy także pamiętać, że przepracowanych hektarów nie może przekraczać 1000 hektarów na metr szerokości roboczej maszyny (przykładowo 4000 ha dla agregatu Rapid o szerokości 4 m). Aby gwarancja utrzymywała ważność należy zawsze stosować oryginalne części zamienne Väderstad.

źródło: Väderstad