Wózek widłowy w gospodarstwie – STILL RC 40

 

 

RC 40 to uniwersalne narzędzie pracy zarówno w zamkniętych halach magazynowych, jak i w zastosowaniu zewnętrznym. Przeznaczony jest do pracy w zmiennych warunkach pogodowych i na nierównym podłożu. Wprowadzony niedawno do oferty wózek dostępny jest w klasie udźwigu od 1,6 do 3 ton, z napędem diesla lub gazowym. Głównymi zaletami RC 40 jest doskonała widoczność, dzięki zastosowaniu masztu panoramicznego i szerokiej szyby oraz wysoka stabilność na zakrętach, bez potrzeby stosowania elektronicznych systemów wspomagania. Wózek zaprojektowany został pod kątem komfortu pracy operatora: umożliwia regulację kąta pochylenia kolumny kierowniczej, skutecznie tłumi wstrząsy oraz w wersji standardowej wyposażony jest w praktyczny fotel marki Grammer MSG 20.

still rc 40 deska rozdzielcza Wózek widłowy w gospodarstwie   STILL RC 40

Dzięki większym kołom niż w standardowych widlakach, gumowym amortyzatorom dachu ochronnego oraz dużemu prześwitowi podłużnemu doskonale sprawdza się na nierównej powierzchni. Jak zwykle w przypadku firmy STILL klienci mają możliwość elastycznego dostosowania wyposażenia i funkcjonalności wózka do swoich potrzeb. Oferta wyposażenia opcjonalnego zawiera m.in. System Move Control, który ułatwia płynne manewrowanie pojazdem z pomocą dwóch bliźniaczych pedałów.

still rc 40 wzek widowy 001 Wózek widłowy w gospodarstwie   STILL RC 40

Modelem RC 40 STILL udowadnia, że wysoka jakość nie musi iść w parze z wysoką ceną. Oferta producenta w tym zakresie niewątpliwie wyróżnia się na rynku. W zależności od wybranej listy opcji wózek dostępny jest już od kwoty 13.899 EUR netto. Potwierdzeniem jego wysokiej klasy jest gwarancja udzielana na trzy lata lub 4000 motogodzin. Dzięki temu mamy pewność bezproblemowego użytkowania RC 40 przez długi czas.

 

źródło: Still