Zamów ciągnik z serii T7 HD marki New Holland i wyjedź do fabryki CNH w St. Valentin

Marka New Holland przygotowała specjalny program dla klientów, którzy zamówią dowolny ciągnik z serii T7 HD w terminie 01.03 – 30.06.2024, który wiąże się z wizytą na linii montażowej w fabryce CNH w miejscowości ST. Valentin w Austrii.

Warto wspomnieć, że każdy ciągnik z serii T7 HD charakteryzuje się najcichszą kabiną dostępną na rynku (66dBA), dużą widocznością dla operatora oraz szybszą obsługą, dzięki nowemu podłokietnikowi SideWinder™ Ultra. Wszystkie modele z serii T7 HD są objęte pakietem Uptime Pack Plus, zapewniającym trzyletnią gwarancję lub 2000 motogodzin, szkolenie operatorów, kontrole optymalizacyjne i 3-letnią subskrypcję na usługi telematyczne (MyPLM®Connect).

Fabryka CNH w St. Valentin staje się coraz ważniejszym miejscem produkcji flagowych ciągników marki New Holland, dlatego firma chce przybliżyć to miejsce swoim klientom.

Ciągnik T7 HD od dawna cieszy się uznaniem klientów dzięki swojej doskonałej jakości i innowacyjnym rozwiązaniom. Teraz marka New Holland chce podkreślić jego wyjątkowość poprzez oferowanie wyjątkowo atrakcyjnej okazji: każdy zakup tego ciągnika będzie równoznaczny z szansą na wyjazd do fabryki! Ta akcja stanowi odpowiedź na rosnące oczekiwania Klientów, którzy oprócz wysokiej jakości produktów, poszukują również wyjątkowych doświadczeń. Wyjazd do Austrii będzie nagrodą dla Klientów, ale także okazją do zwiedzenia nowoczesnej fabryki ciągników New Holland w St. Valentin. Klienci New Holland będą mieli możliwość odkrywania nowych kultur, smaków i inspirujących miejsc.

 

źródło: New Holland Agriculture