Zetor Proxima CL w bieli – specjalna edycja limitowana

Zetor Proxima CL w bieli – specjalna edycja limitowana

Producenci ciągników rolniczych coraz częściej wprowadzają do swoich ofert limitowane edycje swoich maszyn. Najczęściej te wyjątkowe serie wyróżnia bogate wyposażenie, specjalne dodatki np. w postaci chromowanych elementów osłon lub tłumika, jednak najczęściej jest to nie stosowany seryjnie kolor. Firma Zetor Polska oferuje aktualnie limitowaną wersję Proximy CL.

Firma Zetor do tej pory wypuściła już kilka wersji limitowanych swoich ciągników i była jedną z pierwszych w Polsce oferując kilka lat temu czarną Forterrę. Powstała także seria biało-czerwona z okazji jubileuszu firmy Zetor Polska. Była również srebrna Forterra jak i biała. Teraz limitowanej białej edycji doczekała się Proxima CL. Aktualnie w ofercie ZETOR POLSKA znajduje się 40 sztuk tej wyjątkowej wersji. W białym kolorze można znaleźć wersje CL 90, CL100 i CL 110.

Jeżeli lubicie się wyróżniać na tle innych seryjnych ciągników i podoba się Wam biały kolor to może warto się zainteresować tą ofertą. Warto zauważyć, że biały kolor jest ostatnio bardzo modny w motoryzacji. Wśród marek ciągników rolniczych w ostatnich latach biały kolor zagościł na traktorach Lamborghini. W raz z wprowadzeniem na rynek nowej generacji ciągników serii T biały kolor bardzo często spotykamy wśród ciągników Valtra.

 

MDF