Żniwa z marką Case IH – wyjątkowe wydarzenie już w lipcu!

Słynąca z doskonałych rozwiązań żniwnych marka Case IH, po raz kolejny organizuje wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich fanów rolnictwa w Polsce. Tym razem zaprasza wraz z autoryzowanym Dealerem firmą Agro-Rami na kompleksowy pokaz żniwny, który odbędzie się już w lipcu.

Żniwa z marką Case IH odbędą się w ostatnim tygodniu lipca, a ostateczna data wydarzenia uzależniona jest od warunków atmosferycznych. Fani marki Case IH, obecni i przyszli klienci firmy Agro-Rami mogą zarezerwować sobie termin 26-30 lipca 2021 w godzinach 10-18. To właśnie wtedy, odbędzie się jednodniowy, spektakularny pokaz, tak bardzo wyczekiwany przez wielu rolników.

Wydarzenie odbędzie się w Budzyniu koło Chodzieży (powiat chodzieski), a w trakcie zaprezentowany zostanie kombajn Axial-Flow® 8250 AFS ConnectTM z innowacyjnym systemem Harvest Command, wyposażony w gąsienicowy układ napędowy. Podczas wydarzenia odbędzie się także polowa premiera nowej Pumy 240 CVXDrivei pracującego z maszynami uprawowymi do zrywania ścierniska ciągnika Magnum™ AFS Connect™ 400. Do dyspozycji gości będzie także ładowarka teleskopowa Farmlift 737 i prasa zmiennokomorowa RB465. Zebrani będą mogli poznać lepiej rozwiązania rolnictwa precyzyjnego na dedykowanym stoisku. Jak przekonuje marka to jedna z niewielu okazji w tym roku, aby na własne oczy zobaczyć tak kompleksowe żniwa z marką Case IH. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy skontaktować się z autoryzowanym Dealerem marki Case IH firmą Agro-Rami i potwierdzić dokładną datę spotkania. Nie obowiązują zapisy.

 

źródło: Case IH