Żniwa z nowym, własnym kombajnem

Marka DEUTZ-FAHR uruchomiła akcję promocyjną dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, a myślą o zakupie własnego kombajnu. Nowy kombajn C5305 w ramach promocji jest aktualnie dostępny w cenie od 397 000 zł* netto.

DEUTZ-FAHR C5305 to kompaktowy, ekonomiczny w eksploatacji i łatwy w obsłudze kombajn zbożowy stworzony z myślą o wydajnych żniwach w mniejszych gospodarstwach. Aby ułatwić kupno kombajnu producent przygotował pakiet finansowania fabrycznego SDF  Finance DEUTZ-FAHR.

Kombajn DEUTZ-FAHR C5305 napędza 6-cylindrowy silnik Deutz o mocy 175 KM. Posiada 5-klawiszowy system separacji, zbiornik ziarna o pojemności 4600 l, rewers elektryczny na przenośniku pochyłym oraz system powrotu niedomłotów DGR z minimłocarniami. Kombajn wyposażono w kabinę Commander Cab EVO II, komputer pokładowy CCM, joystick wielofunkcyjny Commander Stick oraz klimatyzację i ogrzewanie. Pracę po zmroku ułatwia 6 reflektorów na kabinie, 1 w zbiorniku ziarna, 2 z tyłu oraz dodatkowe reflektory z boku kombajnu i na poręczach. Model C5305 może być wyposażony w przyrząd żniwny o szerokości od 3,6 m do 4,8 m.

 

* Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Ilość kombajnów objętych promocją ograniczona.

 

Źródło: DEUTZ-FAHR / SDF