Zwycięski pług UNII GROUP

Polski akcent pojawił się w zakończonych, w miniony weekend, 43. Mistrzostwach Czech w Orce. Drugie miejsce zajął Dalibor Kahánek startujący z pługiem UNII GROUP, reprezentujący czeską firmę Pol-Agro Trading ZT, która jest oficjalnym dilerem maszyn grupy kapitałowej UNIA w Czechach.

Konkurs podzielony był na etapy. Oczywiście tylko najlepsi kwalifikowali się dalej. Przykładowo jedna z konkurencji polegała na wykonywaniu orki tylko jedną skibą. Zawody zostały przeprowadzone z dużym rozmachem. Wzięło w nich udział kilkudziesięciu zawodników, których dopingowało kilka tysięcy osób.

To już kolejne podium w Mistrzostwach Czech w Orce dla Dalibora Kaháneka. W 42. edycji tych zawodów również zajął miejsce drugie. Za każdym razem orkę wykonywał pługiem marki UNIA GROUP IBIS LH 3+1, czyli 4-korpusowym z zabezpieczeniem hydraulicznym. Według przysłowia – do trzech razy sztuka – liczymy na zwycięstwo w 44. edycji Mistrzostw Czech w Orce.

źródło: UNIA Group