#bylemnapolu zaczyna współpracę z portalem maszynydlafarmera.pl

Rozpoczyna się nowy sezon polowy 2019. Sezon bardzo ważny i wyjątkowy dla naszej redakcji. To już 10 lat dostarczamy wiadomości o najnowszych rozwiązaniach z zakresu techniki rolniczej. W tym jubileuszowym roku nasi czytelnicy będą mogli liczyć na różne interesujące niespodzianki przygotowane przez nasz zespół redakcyjny.

W tym rocznicowym roku konsekwentnie będziemy stawiać na kolejne nietuzinkowe relacje filmowe. Chcemy poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z jedną z najciekawszych ekip filmowych na YouTube ostatnich miesięcy – producentami kanału #bylemnapolu. Dzięki tej kooperacji nasi czytelnicy i widzowie będą mogli zobaczyć w unikalnych ujęciach – największe i najoryginalniejsze maszyny rolnicze.

Ewolucja Portalu Techniki Rolniczej – maszynydlafarmera.pl w kierunku serwisu multimedialnego to znak czasów. Filmy są coraz ważniejszym elementem naszego serwisu, dlatego staramy się nawiązywać współpracę z najciekawszymi w tej branży. To też odpowiedź na liczne sygnały ze strony czytelników. Przyjmując te sugestie oferta filmowa w naszym serwisie będzie sukcesywnie rozwijana.

Mamy nadzieję, że nowe filmy, zdobędą uznanie widzów i czytelników. Obok ekipy #bylemnaplu, oczywiście nie zabraknie nowych produkcji filmowych Szymona Śpiewaka oraz pozostałym reporterów naszej redakcji. Jednocześnie zapraszamy do współpracy młodych pasjonatów techniki rolniczej, których filmy również publikujemy w naszym serwisie i na kanale YouTube.

W tym wyjątkowym roku mamy nadzieję, zaskoczyć czymś oryginalnym. Mimo lekkiej zadyszki w branży maszyn rolniczych my nie zwalniamy tempa. Zapraszamy do regularnego odwiedzania serwisu maszynydlafarmera.pl oraz śledzenia naszych profili w social media.

MDF