Case IH i Steyr po raz kolejny organizatorem akcji Oktoberfest 2019

Nieszablonowe podejście do akcji promocyjnych, a także doskonały kontakt z Klientem, to jedna z najbardziej charakterystycznych cech, które poza wysoką jakością oferowanych produktów, wyróżnia marki Case IH i Steyr. Corocznie organizowane przez marki imprezy Oktoberfest, są jednym z przykładów działań zbliżających producenta do jego odbiorców, w niestandardowy sposób.

Cyklicznie inicjowany Oktoberfest na stałe wpisał się w kalendarz Dealerów oraz Klientów marek Case IH i Steyr. Jest to wydarzenie o wyjątkowym – integracyjnym i wizerunkowym charakterze, łączące dobrą zabawę z prezentacjami produktów i innowacyjnych rozwiązań.

W tym roku, wielkie święto piwa, odbędzie się w dniach 11-13 października i jak co roku zgromadzi wokół siebie fanów najnowocześniejszego i najbardziej efektywnego sprzętu rolniczego, jak i browarnictwa. Akcja Oktoberfest 2019, składa się z wielu lokalnych wydarzeń, organizowanych przez członków sieci dealerskiej marki. O szczegółach dotyczących spotkań w poszczególnych regionach, informować będą autoryzowani Dealerzy marek Case IH i Steyr.

 

Źródło: Case IH / Steyr / CNH