Case IH – kolejny projekt internetowy, tym razem dedykowany kombajnom

Jakie zalety ma omłot przy użyciu pojedynczego rotora? Jak uzyskać najlepszą jakość zbieranego materiału siewnego? Czy można zminimalizować koszty eksploatacyjne podczas żniw? – to tylko niektóre z pytań, na które marka Case IH odpowiada na nowej stronie internetowej dedykowanej kombajnom serii Axial-Flow®. Strona dostępna jest pod adresem axialflow.pl .

To już kolejny projekt internetowy marki, który skupiony jest wokół konkretnej serii produktów. Przypomnijmy sobie edukacyjną akcję Case IH na 5 czy kampanię strony farmlift.pl oraz niedawno zainicjowany projekt przybliżający właściwości znanych z wysokiej jakości pras marki Case IH – prasycaseih.pl .

Dlaczego marka stawia na tak nowoczesne rozwiązania internetowe? Jak podkreśla Alicja Dominiak-Olenderek, Brand Communications Manager Poland ”Nasze produkty są wyjątkowe, a projektując nowe rozwiązania zawsze skupiamy się na jak najlepszym spełnieniu oczekiwań ich użytkowników. Chcemy realizować ich potrzeby i ułatwiać codzienną pracę – również poprzez edukowanie i pełne informowanie o funkcjonalnościach maszyn marki Case IH. Z tego powodu decydujemy się na wdrażanie projektów zapewniających pełną transparentność i łatwość w wyszukiwaniu informacji przez naszych klientów”.

Informacje na temat kombajnów marki Case IH, obsługa techniczna, poradniki oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z najbliższym dilerem to tylko nieliczne z wielu ciekawych możliwości, jakie oferuje strona axialflow.pl.

źródło: Case IH