Case IH po raz kolejny wspiera Warsaw Jumping CSIO4* jako partner techniczny

Jumping CSIO4* to prestiżowe wydarzenie hippiczne, które od lat przyciąga uwagę miłośników jeździectwa z całego świata. Również w tym roku ten wyjątkowy event, cieszący się renomą jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych na arenie międzynarodowej, po raz kolejny otrzyma wsparcie techniczne marki Case IH światowego producenta z branży agro.

W dniach 14-17 września w unikalnej przestrzeni warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się prawdziwe jeździeckie święto. Do stolicy przybędzie blisko setka zawodników z Europy i przeszło 200 koni, aby rywalizować w kilkunastu międzynarodowych konkursach. Wydarzenie połączy olimpijskie skoki przez przeszkody z dynamizmem gonitw oraz cieszącymi się coraz większym zainteresowaniem wśród najmłodszych zawodami hobby horse. Co więcej, aby jeszcze bardziej podgrzać – i tak już sięgające zenitu emocje, pula nagród wyniesie ponad 1 900 000 złotych. Jak zawsze, podczas Warsaw Jumping CSIO4* nie zabraknie także wyjątkowego partnera, którym po zostaje uznana na całym świecie marka Case IH. Niezawodne ciągniki producenta wezmą udział w porządkowaniu toru, wymianie przeszkód, a także przygotowywaniu nawierzchni do kolejnych dyscyplin.

„Z dumą uczestniczymy w jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie jeździectwa, jakim są zawody Warsaw Jumping CSIO4* . To niezwykły event, skupiający uwagę pasjonatów koni i sportu w Polsce i za granicą. Współzawodnictwo, sportowe emocje i organizacja na najwyższym poziomie idą tutaj w parze z niezawodnością marki Case IH. Po raz kolejny zaangażujemy się w obsługę techniczną wydarzenia, gwarantując komfortowy i niezakłócony przebieg zawodów – komentuje Tomasz Dembiński, Marketing Manager Case IH Poland.

Informacje na temat możliwości zakupu biletów na tegoroczną edycję zawodów można znaleźć na stronie: warsawjumping.com/ . W imieniu organizatorów oraz marki Case IH serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

 

Źródło: Case IH