W ciągu dwóch dni, goście zwiedzili w towarzystwie przewodnika miasto, a następnie zostali zaproszeni na niezwykle uroczystą kolację pierwszego dnia. Kolację poprzedziło powitalne przemówienie Pana Vittorio Carozza, prezesa SDF, które zostało przyjęte z dużym zainteresowaniem przez wszystkich gości ze względu na prezentowane nowości marki DEUTZ-FAHR. Miejscem spotkania był Hotel Estrel w Berlinie, największy kompleks konferencyjno – rozrywkowy w Europie.

deutz fahr big DEUTZ FAHR przedstawia w Berlinie nowe ciągniki serii 6 i 7.


W drugim dniu wszyscy goście mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się i ocenienia na własne oczy wysokiego poziomu innowacyjności nowej gamy ciągników, dzięki wielojęzycznym prezentacjom i licznym polom pokazowym ciągników. Przede wszystkim, odwiedzający mieli okazję poznać produkty całej gamy full line – która obejmuje ciągniki o mocy od 30 KM do 270 KM, gamę kombajnów, różne maszyny rolnicze oraz ładowarki teleskopowe. SDF Finance i przedstawiciele działu części zamiennych SDF przedstawili specjalną ofertę usług i serwisów dla ciągników nowej serii, a Trelleborg i Kverneland jako partnerzy z DEUTZ-FAHR na wysokim poziomie wsparli obsługę całego wydarzenia.

Oprócz nowych ciągników serii 6 i 7, DEUTZ-FAHR przedstawił nową serię kombajnów z nowymi silnikami i z wielu nowymi funkcjami. Podczas pokazów polowych goście mieli okazję zobaczyć nowe kombajny serii 60 w pracy.

W najbliższym czasie zaprezentujemy czytelnikom Portalu Techniki Rolniczej – www.maszynydlafarmera.pl premierowe ciągniki Deutz-Fahr serii 6 i 7, każdemu poświęcając osobny artykuł.

Źródło: Same Deutz-Fahr