Europejskie wojaże Metal-Fach

Pierwsza impreza, która zaczyna się już 18 stycznia to targi Lamma, mające miejsce w Peterborough w Wielkiej Brytanii. Podlaska spółka od lat współpracuje z dystrybutorem ZetorUK i to właśnie na tym stoisku będzie można oglądać polskie maszyny.

 

Na miejscu coś specjalnie dla siebie znajdzie każdy zainteresowany urządzeniami dedykowanymi dla rolnictwa. Podczas targów zostaną zaprezentowane bowiem m.in. prasa Z562, owijarka Z237, kosiarka rotacyjna Z026/2 1,85m, kosiarka dyskowa 2,5m Z011/1, agregat U740/1, a także rozrzutnik N267 8t.

 

To jedna z największych wystaw na wyspach brytyjskich. Podobnie jak w latach ubiegłych, pojawi się na niej ponad 900 wystawców. Jak informuje Joanna Jatkowska, kierownik marketingu firmy, druga połowa stycznia będzie dla Metal – Fach niezwykle pracowita.

 

Obecność na dwóch międzynarodowych wystawach targowych, ważnych dla całej branży, nie tylko w skali europejskiej, ale również globalnie, to dla nas idealny sposób, aby kontynuować realizację celu, nad którym pracujemy od dawna. Jest nim dostarczanie najlepszych maszyn rolnikom na całym świecie. Wierzymy, że dzięki temu nasze wyroby będą jeszcze precyzyjniej odpowiadały zapotrzebowaniu klientów – podkreślają władze spółki.

 

Tydzień później, w dniach 25-28 stycznia także przy współpracy z zagranicznym dystrybutorem, Metal – Fach pojawi się z kolei na wystawie w węgierskim Budapeszcie. Hungarian Garden Fair to największe tego typu wydarzenie w kraju naszych „bratanków”.

 

„Przysłowie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Sądzę, że tak właśnie jest z nami. Po niezwykle ciekawym styczniu, przyjdą kolejne ważne imprezy, a my postaramy się jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczyć naszych klientów oraz partnerów” – dodaje Joanna Jatkowska.

 

 

MDF / Metal – Fach