Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 – premiera 20 listopada 2018

Farming Simulator 19 – premiera 20 listopada 2018

W najnowszym trailerze Giants Software zabiera nas do garażu pojazdów. Farming Simulator 19 to ponad 100 marek, także wybór będzie potężny jak nigdy dotąd. Na fanów gatunku będzie czekało ponad 300 pieczołowicie oddanych maszyn i narzędzi, które spotęgują realizm najlepszego symulatora rolniczego na rynku. Dystrybutorem gry jest CDP. 

Niewiele gier można pochwalić się tak rozbudowaną siecią partnerstw i licencji od największych marek na świecie. Niewątpliwie ma to duży wpływ na ogromny sukces serii w Polsce. Ponad 500 tysięcy sprzedanych egzemplarzy mówi samo za siebie. W tym roku Farming Simulator 19, stawia sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

W tegorocznej edycji gracze będą mieli okazję skorzystać z ponad 100 kultowych marek. Przy każdej z maszyn współpracowali zarówno specjaliści ze studia deweloperskiego jak i przedstawiciele koncernów rolniczych, po to, by każdy detal został jak najwierniej oddany. Zarówno jeśli chodzi o wnętrze jak i zewnętrzny wygląd pojazdów. Twórcy gry to w większości osoby pochodzące ze społeczności gry, co widać po pietyźmie wkładanym w to, żeby gra wiernie naśladowała rzeczywistość.

John Deere dołączy do tak kultowych marek rolniczych

Największą sensacją jest oczywiście pojawienie się po raz pierwszy marki John Deere. JD co roku znajduje się w zestawieniach 100 największych firm na świecie, co mówi samo za siebie. Znaczek żołtego jelenia na zielonym tle jest już kultowy i rozpoznawalny dla każdego, kto choć trochę interesuje się rolnictwem. Serie maszyn 6M, 6R, 7R, 8R i  8RT będą w całości obecne w grze. Ponadto znajdą się kombajny o oznaczeniach T560 oraz S790, z masą dodatków, które ułatwią najbardziej wymagające zadania rolnicze.

W Farming Simulator gracze odnajdą wiele nowości, między innymi uprawę bawełny czy nowy system siania. Twórcy nie zapomnieli o maszynach, które się tego podejmą – Case IH Module Express 635, czyli żniwiarz bawełny wraz przyczepami. Do hodowli koni z pewnością przydadzą się przyczepy do ich transportu. Gracze dostaną także możliwość wypożyczania sprzętu przed jego zakupem, żeby jak najlepiej dobrać maszyny do swoich potrzeb.

Na mapach gracze będą mogli uprawiać zboże, hodować bydło, zajmować się leśnictwem, a także transportować produkty za pomocą ciężarówek, przyczep oraz pociągów. Towary można sprzedawać, a za zarobione pieniądze rozbudowywać gospodarstwo. To wszystko będą mogli robić zarówno samemu jak i z przyjaciółmi – online.

Nowy wygląd i mapy to nie jedyne nowości, które pojawią się w Farming Simulator 19. Ulepszona mapa Południowej Ameryki, nowe pojazdy, zwierzęta (w tym konie),  zboża i nowe aktywności. Farming Simulator 19 będą dostępne na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC/Mac.

źródło: CDP