Ambroży - nowy diler Kuboty

Firma Ambroży nowym dilerem marki Kubota

Firma Ambroży nowym dilerem marki Kubota

Marka Kubota powołała nowego dilera w południowo-zachodniej Polsce. Firma Ambroży zastąpi tym samym dotychczasowego przedstawiciela marki Kubota w rejonie, firmę Agromix Rojęczyn.

Z dniem 1 czerwca 2018 roku firma Agromix Rojęczyn zostanie zastąpiona przez przedsiębiorstwo Ambroży Sp. z o.o. jako diler marki Kubota w południowo-zachodniej Polsce.

Firma Ambroży Sp. z o.o. powstała w 1990 roku, a jej siedziba znajduje się w Bierutowie, woj. Dolnośląskie. „Początkowo działalność naszej rodzinnej firmy polegała na zaopatrywaniu małych gospodarstw w podstawowe produkty. Jednak z biegiem lat asortyment się powiększał, aż do sprzedaży ciągników i urządzeń rolniczych” – mówi właściciel firmy, pan Krzysztof Ambroży.

Serwisem maszyn sprzedanych przez firmę Agromix Rojęczyn zajmie się nowy diler. „Klienci Agromix użytkujący ciągniki Kubota otrzymają drogą listowną informację dotyczącą przejęcia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego przez firmę Ambroży wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do nowego dilera. Serwis Ambroży zapewni ciągłość i pełną obsługę gwarancyjną maszyn Kubota” – wyjaśnia Edward Cyc, Szef Działu Serwisu marki Kubota.

Warto przypomnieć, że współpraca marki Kubota i Agromix Rojęczyn trwała nieprzerwanie od 2004 roku, czyli od momentu, kiedy marka Kubota została wprowadzona na polski rynek przez japoński dom handlowy Marubeni. „Agromix Sp. z o.o. jest jednym z najstarszych partnerów handlowych marki Kubota w Polsce. Jesteśmy wdzięczni Panu Józefowi Dworakowskiemu, Michałowi Matuszewskiemu oraz całemu zespołowi Agromixu za pracę włożoną przez te wszystkie lata w sprzedaż i promocję marki Kubota w naszym kraju” – powiedział Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o., Oddział w Polsce – „Gorąco życzymy firmie Agromix Rojęczyn powodzenia w rozwoju pozostałych gałęzi prowadzonej działalności”.

źródło: Kubota