Nowy CROSS LH

unia cross lh Kolejne nowości Unii Group

Agregat uprawowy Cross LH to półzawieszany ekonomiczny agregat o szerokościach roboczych: 4,5; 5,0 i 6,0 m. Narzędzia robocze w agregacie Cross LH stanowią 4 rzędy zębów CX, brona talerzowa oraz wał doprawiający. Zęby CX wyposażone w podcinacze o szerokości 270 mm umożliwiają pracę do 15 cm głębokości. Po ich demontażu agregat może być używany do pracy do głębokości 25 cm. W agregacie można wybrać rodzaj sekcji talerzowej (A lub C) oraz wału (rurowy, packer, gumowy, blaszany).

 

Większy IBIS

unia ibis lh2 Kolejne nowości Unii Group

Do grupy pługów z zabezpieczaniem hydraulicznym dołączył pług z odkładnicą ZX – pług IBIS XL , znany wcześniej z wersji z zabezpieczeniem resorowym i śrubowym. Pługi z zabezpieczaniem hydraulicznym przewidziane są dla ciągników o mocy od 90 KM. Posiadają regulację skokową szerokości roboczej od 36 do 48 cm na jeden korpus i 40- 54 cm w wersji CORN. Wersja CORN posiada w standardzie przedłużki oraz zwiększony prześwit pod ramą (do 85 cm) i rozstaw korpusów (do 100 cm).

 

Nowa seria przyczep Long – extra długich

unia przyczepy p 6 long Kolejne nowości Unii Group

Przyczepy z trzystronnym wywrotem skrzyni z serii Long to nowa propozycja dla użytkowników, którzy cenią sobie uniwersalność oraz wygodę i komfort pracy. Dzięki  długiej (5,25 m) i szerokiej (2,42m) skrzyni ładunkowej przyczepy z powadzeniem wykorzystywane są nie tylko do przewozu do przewozu palet i bel słomy, ale również do transportu zbóż i innych materiałów objętościowych. Solidna konstrukcja przyczepy oraz sprawdzone podzespoły renomowanych firm pozwalają na długie lata użytkowania. Niska wysokość załadunkowa dzięki nowoczesnej ramie pozwala szybko i bezpiecznie załadować przyczepę. Opcjonalnie można do przyczepy założyć nadstawy siatkowe o wysokości 600 lub 1000 mm, co pozwala wykorzystać przyczepę do przewozu materiałów objętościowych.

 

źródło: www.uniagroup.com