KONKURS FILMOWY „PODSUMOWANIE SEZONU POLOWEGO ‚2016”

Z okazji kończącego się sezonu polowego 2016 ogłaszamy kolejny konkurs filmowy. Tym razem aby wziąć udział w konkursie przygotuj film do 2 minut z tegorocznych prac polowych i prześlij go do nas. Przypominamy o stosowaniu w swoich filmach legalnych podkładów muzycznych!

 

UWAGA! Tym razem należy przesłać plik źródłowy filmu konkursowego do 31 stycznia 2017 roku poprzez bezpłatny WeTransfer (instrukcja poniżej). W lutym wystartuje plebiscyt na YouTube gdzie będzie można głosować na najlepszy filmik z podsumowania sezonu 2016. W tegorocznej edycji konkursu zwycięzców również wybiorą internauci – niestety nie mamy innych możliwości technicznych na przeprowadzenie głosowania. Głosowanie potrwa do 28 lutego 2017, a w pierwszych dniach marca poznamy zwycięzców.

 

Podobnie jak w pierwszej edycji, przesłane filmy trafią do specjalnej dedykowanej playlisty na naszym kanale filmowym YouTube oraz będą promowane na naszym facebookowym profilu. Przez cały luty będzie można głosować na najlepszy Waszym zdaniem film konkursowy. Zwycięzców wyłonimy na podstawie sumy zliczonych łapek + liczba wyświetleń filmu. W ten sposób poznamy trzy zwycięskie filmy. Tradycyjnie nie wyznaczamy żadnych kategorii i kryteriów.

 

JAK PRZESŁAĆ FILM?

WeTransfer jak wyslac film KONKURS FILMOWY „PODSUMOWANIE SEZONU POLOWEGO 2016”

 

Aby zgłosić film do konkursu należy przesłać plik filmu do publikacji przez stronę https://www.wetransfer.com/#

 

Wystarczy wejść na stronę, uruchomić panel darmowego transferu 2GB, dodać plik filmu oraz wpisać swój e-mail (nadawca) i nasz e-mail: redakcja@dlafarmera.pl (odbiorca). W polu „Message” wpisz tytuł i autora filmu – np. nazwę swojego kanału na YouTube. Teraz tylko kliknij przycisk „Transfer” i poczekaj aż film załaduje się w 100%, a film trafi do naszej redakcji.

 

 

UWAGA!

W konkursie wezmą udział tylko filmy przesłane do nas jako plik – nie link do filmu –

o czasie trwania do 2 minut!

  

 

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O STOSOWANIU W SWOICH FILMACH LEGALNEJ MUZYKI!

W INNYM PRZYPADKU ISTNIEJE RYZYKO USUNIĘCIA FILMU Z NASZEGO KANAŁU PRZEZ YOUTUBE!

BĘDZIE TO JEDNOZNACZNE Z USUNIĘCIEM FILMU Z KONKURSU. NIE MAMY WPŁYWU NA ZASADY STOSOWANE NA YOUTUBE, Z TEGO WZGLĘDU NALEŻY JE PRZESTRZEGAĆ.

 

 

ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA FILMÓW!

Atrakcyjne nagrody niespodzianki czekają na zwycięzców!