Lamborghini wysokiej mocy

Lamborghini wysokiej mocy

Ciągniki o wysokiej mocy w ofercie Lamborghini Trattori uzupełniają dwa nowe modele Mach 230 VRT i Mach 250 VRT. Modele opracowano z myślą najcięższych pracach w celu maksymalnej redukcji kosztów eksploatacji i czasu pracy, dzięki ich nadzwyczajnej efektywności.

 

W modelach Mach zamontowano nowe silniki Deutz 6.1 Stage IV, które w porównaniu z poprzednią generacją wyróżniają się większą szybkością reakcji, większym momentem przy niskiej prędkości obrotowej i niższym o 5% zużyciem paliwa i AdBlue. Ponadto nowe silniki pracują z wysokowydajnymi przekładniami VRT, nowoczesnymi osiami i hamulcami, zapewniającymi optymalny komfort jazdy w warunkach maksymalnego bezpieczeństwa.

 

Dzięki intuicyjnym elementom sterowania i nowemu podłokietnikowi wielofunkcyjnemu, komfort oraz poziom ergonomii kabiny MaxiVision jest wyjątkowy. Umożliwia to bezstresową pracę w przyjemnym otoczeniu, w którym zadbano o każdy szczegół. Nowy panel InfoCenterPro na desce rozdzielczej jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz 5-calowy, dobrze widoczny także w warunkach słabego oświetlenia. Jeśli chodzi o pracę w nocy, nowe modele Mach można wyposażyć w pakiet 4 zespołów reflektorów ze światłami LEDOWYMI o strumieniu światła 40 000 lumenów.

 

We wszystkich wersjach Mach dostępne są satelitarne systemy Agrosky (zapewniając dokładność ±2 cm), a ponadto modele są w pełni kompatybilne w pracach z maszynami sterowanymi sygnałem ISOBUS 11783.

Dane techniczne:

 MACH VRT 230 250
Silnik Deutz Deutz
Norma emisji spalin Stage IV Stage IV
Cylindry/Pojemność skokowa 6/6057 6/6057
Moc maksymalna (KM) 226 246
Maksymalny moment obr. (Nm) 889 981
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 14500 14500

źródło: Lamborghini Trattori