NEW HOLLAND na Agro Show 2023 – Premiera T7.340 HD

Na Agro Show 2023 w Bednarach nie mogło zabraknąć marki New Holland, w tym roku reprezentowanej przez firmę Raitech. Na stoisku wśród szerokiej gamy maszyn uwagę przyciągał kombajn największej serii CR i ciągniki wagi ciężkiej. Premierowo zaprezentowano ciągnik New Holland T7.340 HD, który również zagości na zbliżającej się największej wystawie rolniczej Agritchnica 2023 w Hanowerze. Nie zabrakło także flagowego mocarza z gamy ciągników konwencjonalnych – model T8.435 Genesis. Ciągniki oczywiście wyposażone w najnowsze pakiety PLM Intelligence.

 

maxresdefault NEW HOLLAND na Agro Show 2023   Premiera T7.340 HD

 

Nowy T7.340 HD o mocy maksymalnej 340 KM to aktualnie największy model w serii T7 HD. Nowy ciągnik odziedziczył stylistykę i kluczowe cechy z uznanych, pozostających w ofercie ciągników T7.290 HD i T7.315 HD, oferując większą moc przy tych samych wymiarach i masie. Nowy „hadek” wyposażony jest również w nową technologię, której pionierem był niedawno wprowadzony model T7.300 LWB, największy ciągnik w gamie poniżej linii T7 HD.

Model T8.435 Genesis to aktualnie największy konwencjonalny ciągnik marki New Holland o mocy maksymalnej 435 KM. Ciągnik wyposażony w przekładnię AutoCommant i najnowszy pakiet PLM Intelligence to maszyna dla najbardziej wymagających.

Prezentując kombajn CR 9.90 marka zwraca uwagę na swoją utytułowaną serię kombajnów rotorowych. Warto podkreślić, że New Holland zdobył złoty medal targów Agritechnica 2023 za koncepcję nowego kombajnu zbożowego z technologią Twin Rotor. Światowa premiera nowego kombajnu już w listopadzie br. na targach Agritechnica w Hanowerze.

 

Produkcja: M.K. / MDF