Loop_masterTM

Nowa generacja supłaczy Loop Master™ w prasach BigBaler marki New Holland

 Od ponad 30 lat marka New Holland wiedzie prym w technologii wiązania podwójnych węzłów i czerpiąc z tych doświadczeń wprowadza nowe unikatowe udoskonalenie: nowy opatentowany supłacz Loop Master™, który znajdzie zastosowanie w prasach wielkogabarytowych serii BigBaler.

Nie ma znaczenia, z czego są zrobione ani jakie jest ich przeznaczenie – duże bele mają coś wspólnego, a mianowicie muszą być mocno związane, aby zapewnić efektywność załadunku, transportu i składowania. Jakość beli zależy od profesjonalnego belowania, a technologia wiązania węzłów ma decydujący wpływ na zapewnienie trwałego stopnia zgniotu i integralności beli podczas przeładunku i transportu.

Klienci używający wielkogabarytowych pras kostkujących oczekują maksymalnej wydajności, niezawodnego systemu supłaczy i niskich kosztów jednostkowych formowania beli. Supłacz odgrywa fundamentalną rolę przy formowaniu beli. Supłacz LoopMaster marki New Holland jest gotowy na to wyzwanie i wprowadza nowy standard w branży.

Eliminacja pozostałości sznurka na beli i na polu

Wiązanie węzłów w pętelkę eliminuje resztki sznurka pozostające na beli, a tym samym zwiększa jakość paszy. Brak resztek sznurka na polu, ogranicza z kolei wpływ na środowisko naturalne. Według naszych obliczeń, przy uformowaniu 10 000 bel w sezonie pozwala to wyeliminować 3 km resztek sznurka, które zanieczyszczają paszę i pole.

Jeszcze mocniejsze węzły o większej odporności na rozciąganie

Wiązane w pętelkę węzły ze sznurka są o 30% mocniejsze, co przekłada się na niezawodny proces formowania beli i znaczny wzrost wydajności.

Mocny, niezawodny węzeł w połączeniu z najwyższej jakości paszą: marka New Holland z radością informuje, że jest w stanie spełnić to życzenie naszych klientów – mówi David Rapkins, Global Product Manager ds. Pras Wielkogabarytowych New Holland Agriculture. Nowy supłacz LoopMaster znacznie ogranicza ryzyko pęknięcia lub rozwiązania węzła, co znacznie utrudniało życie operatorowi. Jednocześnie cechują go powszechnie uznane zalety naszego najlepszego w branży systemu podwójnych supłaczy – wyższy stopień zgniotu przy mniejszym naprężeniu sznurka i niezrównana wydajność wiązania. Ponadto nasi klienci (i ich zwierzęta) z pewnością docenią wyeliminowanie resztek sznurka z beli i pola.

źródło: New Holland