Nowa seria ładowaczy czołowych STEYR S

Wydajna i w pełni zintegrowana z konstrukcją ciągnika nowa seria ładowaczy czołowych serii S dołączyła do oferty STEYR. Ładowacze serii S są teraz również dostępne w systemie zamówień STEYR „ONE STOP SHOPPING and SUPPORT”.

​​​Nowa gama ładowaczy czołowych uzupełnia ofertę ciągników STEYR o szeroki wybór opcji, które łączą najlepsze w swojej klasie funkcje z wyższymi specyfikacjami i wydajnością. Każdy Klient otrzymuje również zapewnienie, że wybrany ładowacz czołowy będzie zintegrowaną częścią nowego ciągnika, w pełni wspieranego przez STEYR.


Dostępne warianty pozwalają na wybór pomiędzy 2 seriami i 20 modelami:

  • Flagowa gama T – składa się z 10 ładowaczy klasy premium. To modele z hydraulicznym samo poziomowaniem (HSL), przeznaczone do intensywnych prac przeładunkowych z ciągnikami o mocy od 60 do 300 KM.
  • Seria U – obejmuje 10 modeli i jest idealna do codziennych zadań związanych z obsługą. Ładowacze te są oferowane w wersjach z mechanicznym samo poziomowaniem (MSL) i bez samo poziomowania (NSL). To wszechstronne i trwałe warianty dla ciągników o mocy od 50 do 220 KM.


Wsporniki montażowe i wysięgniki ładowaczy z serii „S” są zaprojektowane tak, aby dostosowywać się do ciągników STEYR, umożliwiając łatwy dostęp do punktów konserwacyjnych bez ograniczania właściwości manewrowych ciągnika. Ponadto charakteryzują się one wytrzymałą konstrukcją wsporczą ze stabilizującą poprzeczką i punktami mocowania zaprojektowanymi tak, aby zapewnić najlepszą widoczność z przodu i z boku. Niewątpliwą zaletą ładowaczy z serii „S” jest także łatwe sterowanie z wnętrza kabiny ciągnika za pomocą joysticka z zaawansowaną funkcją zmiany biegów.

ONE STOP SHOPPING

Nowa gama ładowaczy czołowych dostępna jest za pośrednictwem systemu zamówień STEYR – podobnie jak inne produkty. „ONE STOP SHOPPING” to nowe doświadczenie zakupowe, które pozwoli zaoszczędzić czas, kłopoty i dodatkową złożoność w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi.

Zestaw gotowego ładowacza jest montowany w trakcie budowy ciągnika w fabryce, natomiast ładowacz czołowy i wybrane narzędzia są wysyłane do konkretnego Dealera w celu montażu typu plug and play – tak przygotowany ciągnik następnie trafia w ręce Klienta. Co warte uwagi – CNH Industrial After Market Solutions zapewnia wsparcie posprzedażowe w kwestii ładowacza, dokładnie tak jak w przypadku zakupu ciągnika (wsparcie produktu, gwarancja, części zamienne).

 

Źródło: STEYR