Nowy dystrybutor produktów marki STEYR w Polsce

Koniec minionego roku okazał się czasem kolejnych, dobrych zmian w sieci autoryzowanych Dealerów marki STEYR. Do grona polskich dystrybutorów dołączyła firma PHU KOBO.

Firma KOBO będzie świadczyła pełen zakres usług sprzedażowych
i serwisowych marki STEYR – renomowanego producenta ciągników rolniczych. Nowy Dealer zapewni obsługę klientom na terenie części województwa mazowieckiego oraz północnego rejonu województwa lubelskiego. Obecnie posiada dwa oddziały – w Lublinie oraz Gołaszynie w okolicach Łukowa. Współpraca z marką STEYR będzie obejmowała także sprzedaż usług finansowania fabrycznego oraz oryginalnych części zamiennych.

Firma PHU Kobo to stosunkowo młoda firma, ale pomimo niewielkiego stażu z sukcesami rozwija swoją działalność. To ciekawy partner w branży rolniczej, dlatego widzimy w nich duży potencjał i postanowiliśmy nawiązać z nimi współpracę – przekonuje Sławomir Sikora, dyrektor rozwoju sieci dealerskiej w CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Powołanie nowego Dealera, to kolejny krok milowy w strategii rozwoju STEYR w Polsce, a dla obecnych i przyszłych klientów dodatkowy argument za wybraniem właśnie tej marki.

 

Źródło: STEYR