Polagra HODOWLĄ stoi

Wielu przedsiębiorców związanych z rolnictwem dodatkowo elektryzuje fakt rozszerzenia zakresu targów o tematykę hodowlaną. Oczekiwane od pewnego czasu „przyłączenie” tego sektora do ekspozycji i programu POLAGRY wydawało się naturalną koleją rzeczy. Tak też się stało, a wielu liderów oferujących produkty i rozwiązania dla hodowli już zapowiada swój udział w targach. W ten sposób największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie branżowe, jakim bez wątpienia są poznańskie PREMIERY, dopełni swoją ofertę, czyniąc ekspozycję dedykowaną rolnictwu kompletną. Szansa na przyjrzenie się pełnej ofercie wystawienniczej już w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2014r.

Niemal 10 000 m2 powierzchni wystawienniczej to ni mniej ni więcej, a dokładnie 1 ha – na takiej przestrzeni zaprezentowane zostaną technologie i artykuły do hodowli oraz maszyny zielonkowe, paszowozy, ładowarki, a także wszelkie akcesoria niezbędne w każdym nowoczesnym gospodarstwie hodowlanym. I w tej części POLAGRY nie zabraknie PREMIER. W 2014 roku organizatorzy skoncentrują się na ekspozycji dedykowanej w szczególności hodowli bydła, trzody chlewnej i drobiu.

Dzięki rozszerzonej tematyce targów, możemy być pewni, że do grona produktów nagrodzonych Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dołączą także te kierowane do hodowców. Zgodnie z nową koncepcją konkursu – informacja o Medalistach połączona z szeroką promocją nagrodzonych produktów będzie ogłoszona już na dwa miesiące przed targami. Tak przygotowana kampania to dla Wystawców doskonała okazja, aby z wyprzedzeniem dotrzeć do potencjalnych klientów i zachęcić ich do odwiedzenia stoiska.

źródło: MTP