Polagra-Premiery 2014 – już za pięć miesięcy

 

Zainteresowanie targami przerosło nasze oczekiwania – mówi Jakub Patelka, dyrektor targów Polagra Premiery – Dwuletnie oczekiwanie na największe wydarzenie branży podnosi temperaturę zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. Swoją obecność na przestrzeni wydarzenia potwierdziły już m.in. Grupa Agco, John Deere, Claas,  Krone,  Mc Cormick, a także szereg polskich producentów jak Expom, Krukowiak, Bury oraz wielu innych.

polagra premiery 2012 foto1 Polagra Premiery 2014   już za pięć miesięcy

Do targów pozostało jeszcze pięć miesięcy, a już dziś możemy się pochwalić grupą kilkunastu produktów zgłoszonych do prestiżowego konkursu o Złoty Medal. Wystawcy cenią znaczenie Złotego Medalu i jego wpływu na postrzeganie i wizerunek produktu. Także w przypadku nowości niejednokrotnie producenci wstrzymują się z premierą do czasu Polagry Premiery jako platformy idealnej do prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie mechanizacji rolnictwa.

Podobnie jak w latach ubiegłych cena powierzchni rośnie odwrotnie proporcjonalnie do czasu, który pozostał do terminu targów. Graniczną datą najciekawszej cenowo oferty jest 30 września 2013 r. – mówi Jakub Patelka – Po tym terminie wzrasta cena powierzchni i równolegle rozpoczynamy aktywną promocję wystawców.

źródło: MTP