PÖTTINGER na AGRO SHOW 2021 – na stoisku i w internecie

W dniach 24 – 26 września po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wraca wystawa rolnicza Agro Show w Bednarach. Na tak prestiżowej imprezie targowej branży agro nie zabraknie firmy PÖTTINGER. Firma zaprasza na swoje stoisko (sektor C, nr 182) oraz na transmisje na żywo w internecie bezpośrednio z wystawy (YouTube).

Podczas relacji live ze stoiska targowego PÖTTINGER firma zaprezentuje nowe przyczepy JUMBO. Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube PÖTTINGER Polska, w sobotę o godz. 12:00. PÖTTINGER na żywo, prosto z Bednar zaprezentuje także maszyny do mechanicznej pielęgnacji upraw: ROTOCARE i FLEXCARE. Transmisja będzie dostępna o godz. 13:00.

PÖTTINGER AGRO SHOW 2021 Live streaming ROTOCARE i FLEXCARE

Zmiany w sposobie ochrony roślin Przez całe dziesięciolecia wysokie plony były zabezpieczane przez chemiczne środki ochrony roślin.Wraz ze wzrostem ich stosowania, wzrastała również odporność szkodliwych organizmów na ich działanie. W rezultacie efektywność stosowania środków chemicznych na grzyby, owady i chwasty stagnuje. Pöttinger stawia czoła temu wyzwaniu i włącza do swojej oferty maszyny do mechanicznej, zrównoważonej oraz dopasowanej do miejsca i gospodarstwa, pielęgnacji upraw.

Dowiedz się więcej…

 

PÖTTINGER – AGRO SHOW 2021 Live streaming JUMBO

Nowe JUMBO łączy w sobie cechy maszyny do zbioru zielonek, z cechami maszyny do transportu. Niezrównanie czysty zbiór paszy i wysoka niezawodność działania przyczepy, wielofunkcyjność i pojemność transportowa, stale wysoka jakość cięcia i wysoka wydajność pracy. Dzięki kombinacji tych cech JUMBO jest definitywnie dwa kroki przed innymi.

Dowiedz się więcej…

 

MDF