ATG_alliance_585

Premiery opon ATG na targach SIMA 2019

Premiery opon ATG na targach SIMA 2019

Alliance Tire Group (ATG) wykorzysta okazję, jaką stanowią targi SIMA 2019, aby zaprezentować najnowsze propozycje w ofercie opon.

Nowy model Alliance 551 Multiuse Professional czyni popularną serię Alliance Multiuse jeszcze bardziej wszechstronną. Najnowsza propozycja, która bazuje na słynnych oponach A550 Multiuse i dalszym rozwoju technologii, została opracowana specjalnie z myślą o jeździe w każdych warunkach pogodowych. Oprócz wysoko cenionych właściwości na drodze, piasku, a także na luźnej i miękkiej glebie nowa mieszanka oraz skomplikowana rzeźba bieżnika opon A551 Multiuse Professional zapewnia teraz również doskonałą trakcję na śniegu i lodzie, gwarantując płynną jazdę nawet w skrajnie niskich temperaturach. Model A551 Multiuse Professional to specjalistyczne rozwiązanie do jazdy o każdej porze roku.

Wraz ze światową premierą nowych opon Alliance 585 firma ATG przedstawia prawdziwego eksperta od twardych nawierzchni, który równie idealnie sprawdza się też na luźnym i miękkim podłożu. Zaprojektowany w szczególności dla ładowarek teleskopowych, a także koparko-ładowarek i ładowarek kompaktowych model A585 ze stalowym opasaniem cechuje się maksymalną wszechstronnością, doskonałą przyczepnością oraz odpornością na zużywanie i przebicie, zapewniając jednocześnie wysoki komfort jazdy.

Jako lider rynku i ekspert w dziedzinie opon flotacyjnych ATG z dumą prezentuje także nowy rozmiar opon Alliance 389 VF do transportu rolniczego: 800/60R32, który czyni z nich największe opony flotacyjne z technologią VF. Opony w takim rozmiarze zostały zaprojektowane dla ciężkich cystern i przyczep, aby zapewnić maksymalną ochronę gleby. Dzięki tak dużej powierzchni kontaktu z podłożem i niskiemu ciśnieniu napompowania podczas pracy w polu model A389 VF umożliwia wydajny transport ciężkich ładunków w branży rolniczej, skutecznie chroniąc przy tym glebę przed ugniataniem.

Na targach SIMA Alliance Tire Group przypomni również o wprowadzeniu nowej dziesięcioletniej gwarancji na radialne opony rolnicze ze stalowym opasaniem, która jest jednym z najdłuższych okresów gwarancyjnych w branży, oraz nowej siedmioletniej gwarancji na wszystkie pozostałe opony rolnicze ATG.

źródło: Alliance Tire Group