Rezult Smart – nowość od Mzuri

Rezult Smart – nowość od Mzuri

Marka Mzuri na Agro Show 2019 w Bednarach zaprezentowała nowy agregat uprawowy Rezult Smart. To efekt zapotrzebowania rynku na maszynę tego typu o mniejszej szerokości dla mniejszych gospodarstw.

To narzędzie do pielęgnacji gleby, które ułatwia postępowanie ze słomą i resztkami pożniwnymi, doskonale miesza nawozy organiczne czy środki ochrony roślin z glebą, ogranicza zachwaszczenie i aktywność ślimaków, przygotowuje łoże siewne i pole do siewu. Maszyna tylko delikatnie muska powierzchnię gleby, tak aby nie naruszać jej naturalnej struktury a jedynie przerwać parowanie, przez co posiada niskie zapotrzebowanie na moc. Można ją z powodzeniem agregatować z ciągnikami małej mocy i starszej generacji. Ze względu na kompaktowe wymiary agregat jest idealny na pola mniejsze i o nieregularnych kształtach. Rezult to narzędzie stworzone z myślą o przygotowaniu pola pod siew bezorkowy, prosto w ściernisko.

Rezult Smart posiada pięć rzędów palców sprężystych oraz zestaw dysków frontowych, które nacinają słomę i resztki pożniwne, rozdrabniając je oraz równomiernie rozprowadzają na całej szerokości maszyny. Zęby te są wykonane ze stali odpornej na ścieranie.

 

Specyfikacja REZULT SMART
Szerokość robocza (m) 3
Szerokość transportowa (m) 3
Blokada transportowa
Oświetlenie drogowe
Układ hydrauliczny jednoobwodowy
Rozstaw zębów (mm) 86
Rozstaw dysków (mm) 400
Prędkość pracy (km/h) 10-20
Zapotrzebowanie mocy, min. (KM) od 48

 

MDF