SAME WALKER – nowa gama ciągników kompaktowych, przeznaczonych do wykonywania prac specjalistycznych

Powstały na bazie porozumienia z włoską firmą ANTONIO CARRARO, wiodącym producentem ciągników wielozadaniowych, działającą od 1960 roku. Strategia firmy to przede wszystkim najwyższe standardy w zakresie jakości, niezawodności i uniwersalności oferowanych produktów. Są to cechy, które charakteryzują także markę SAME. Umowa określa warunki współpracy oraz wizję rozwoju produktów w kolejnych latach.

Nową gamę ciągników SAME WALKER charakteryzują niewielkie gabaryty, doskonała zwrotność i właściwości trakcyjne oraz duża niezawodność. Oferta obejmuje trzy modele z kompaktowymi silnikami o mocach od 30 do 50KM, mechanicznym układem napędowym z 12 przełożeniami. Maksymalna prędkość jazdy wynosi 30 km/h. Udźwig podnośnika pozwala na współpracę ciągnika ze wszystkimi rodzajami osprzętu.

Modele WALKER 30, 40, 50 zostały zaprojektowane do wykonywania wielu różnych prac, zwłaszcza w sadach i winnicach, gdzie wymagana jest bardzo dobra zwrotność, duża stabilność w pracy na pochyłym terenie i wygoda operatora.

same walker 40 cigniki specjalistyczne SAME WALKER   nowa gama ciągników kompaktowych, przeznaczonych do wykonywania prac specjalistycznych

Uzupełniając gamę produktów o modele WALKER – SAME wychodzi na przeciw potrzebom rolników w zakresie ciągników łączących proste rozwiązania techniczne, łatwość obsługi i dobre parametry eksploatacyjne.

 

źródło: SAME DEUTZ-FAHR